Magento 2

E-ticarette yeni bir çağa hoş geldiniz.

Magento 2, 200.000'den fazla çevrimiçi perakendeci tarafından kullanılan önde gelen kurumsal sınıf e-ticaret platformunun en son enkarnasyonudur . Aslında, 4 işletmeden 1'inde Magento yazılımı kullanıldığı tahmin ediliyor.
Nedenini görmek kolay. Magento 2, gelişmiş pazarlama, SEO ve katalog yönetimi ihtiyaçlarınızın her birini kapsayan çok çeşitli esnek araçlar sunar - her zamankinden daha fazla. Çevrimiçi işletmenin görünümünün, içeriğinin ve işlevselliğinin kontrol altına alınmasının artık her zamankinden daha kolay olduğunu söylemek güvenlidir.
Magento'nun önceki sürümlerine aşina iseniz, kullanım kolaylığı ve diğer faydalı özelliklerin farkındasınız zaten, ancak Magento 2 bunu kullanıcı dostu ve ölçeklenebilir bir e-ticaret ortamı oluşturarak tamamen yeni bir seviyeye taşıyor.

Zaten Magento'yu kullanıyor musunuz?

Magento 2 nihayet burada ve yükseltme nedenleri geniş ve kesin! Aslında, Magento 2 tamamen kaldırılmış ve öncekilerinden daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli olmak için sıfırdan yeniden inşa edilmiştir.
Şirketinizde Topluluk veya Enterprise sürümünde mevcut bir Magento web siteniz varsa, Magento 2'ye geçme işlemlerini anlamanız gerekir. Bu işlem, sorunsuz bir geçiş sağlamak için dikkatle planlanmalı ve değerlendirilmelidir.
Magento 2 eğitimli ekibimiz, önceden kurulumunuzdan elde etmiş olduğunuz veriyi mümkün olduğunca muhafaza etmenizi sağlayacak şekilde, yükseltmenizi planlamak için sizinle birlikte çalışacak ve önceden ne yapılması gerektiğini vurgulayacak. Magento 2 yükseltme gereksinimlerinizi tartışmak için bize ulaşın .

Magento 2 Ölçekler!

Magento 2 önemli derecede geliştirilmiş ölçeklenebilirlik sunar. Tam sayfa önbellekleme, disk okuma sayısını ve ağ gidişatını azaltarak daha hızlı hız sağlayan Community Edition'a yerleştirilmiştir. Aslında, Magento 2 tamamen kaldırılmış ve öncekilerinden daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli olmak için sıfırdan yeniden inşa edilmiştir.

Magento 2, en iyi pazarlama ve analitik teknikleri sağlayan, aynı zamanda yönetim seçeneklerinizi geliştiren - bunların hepsi de müşterinin alışveriş deneyiminde yarar sağlayan - bir dizi özel özellik sunar.

Aynı zamanda HTML 5 ve yeniden öngörülen CSS ön-işlemci biçiminde yeni eklenen teknolojiye sahiptir. Bunları kullanıcı dostu özelleştirme süreci ve uygun yükseltme kurulumu ile birleştirdiğinizde, Magento 2 gerçekten bir e-Ticaret oyun değiştiricisi olarak kendi haline gelir.

Magento 2 Özellikleri

Bunlar, tüm Magento 2 kullanıcılarının kullanabileceği yeni özelliklerden sadece birkaçı.
Açık, Esnek Mimari

Açık, Esnek Mimari
Tamamen yeni, yeni nesil mimariye dayanan Magento 2, ticaret vizyonunuzu hayata geçirmek için benzersiz bir esneklik sunar.

İlgi Çekici Alışveriş Deneyimleri

İlgi Çekici Alışveriş Deneyimleri
Magento 2 platformunun merkezi, herhangi bir cihazda çekici, kesintisiz ve kişiselleştirilmiş bir müşteri deneyimi.

Gelişmiş İş Çevikliği ve Verimlilik

Gelişmiş İş Çevikliği ve Verimlilik
Magento 2, hızlı büyümeyi kolaylaştıran daha verimli bir deneyim sunarak tüccarları güçlendirir.

Kurumsal Derece Ölçeklenebilirlik ve Performans

Kurumsal Seviyedeki Ölçeklenebilirlik ve Performans
Katalog ve ödeme sayfalarında% 50'den daha fazla sayfa yükleme hızı sunan performans, müşteri deneyimini iyileştiren dönüşümleri artırmak için Magento 2'nin kalbinde yatıyor.

Güvenli Ödeme

Güvenli Payments
Güvenliği, Magento 2'nin önemli bir bileşenidir ve kutudan çıkar çıkmaz PayPal, Braintree ve Authorize.net ödeme ağ geçitleri ile birlikte gelir.

Daha Kolay Bakım ve Yükseltmeler

Daha Kolay Bakım ve
Yükseltmeler Yenilenmiş, modern ve modüler bir mimari, eşi benzeri görülmemiş kapsam ve esneklik sağlayan Magento 2'nin sağladığı işlevselliği güçlendirir.